info[at]oguzhanavci.com

Windows 10 Bildirimi Kayboldu, Gelmedi

31.07.2015

Bilgisayar
3813
0
Windows 10 Bildirimi Kayboldu, Gelmedi - Oğuzhan Avcı

Merhaba arkadaşlar, Geçtiğimiz günlerde Windows 7 ve Windows 8 kullananlar için ücretsiz Windows 10 güncellemesi görülüp büyük bir merak ile görülüp rezerve edildi.

Windows 10 özellikle bilgisayarının özellikleri iyi olan kullanıcıları sabırsızlaştırıyor. İlk izlenimlere göre gerçekten harika!


Windows 10 bildirimi kayboldu/gelmedi, yükseltme yapabilir miyim?

Windows 10 rezervemizi yaptıktan sonra bildirim kayboldu, panik yok!

Microsoft kendi sitesinden Windows 10'u indirmek için gerekli olan linkleri paylaşmış. Yapmanız gereken tek şey aşağıda paylaşacağım linke tıklayıp iştelim sisteminizin kaç bit olduğunu seçerek indirmeyi başlatmanız. 18,7 MB boyutunda MediaCreationTool adında bir dosya inecek. Bu dosya ile kurulumu yapabilirsiniz.

İndirmek için : https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10


Bildirim ile ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Bildirim ile ilgili bilgi için Denetim Masası > Windows Update yolunu izleyerek karşınıza çıkacak pencerede bilgilendirme mesajı görebilirsiniz.

 

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

elite replica watches review trusty time twitter replica watch sell rado watch for cash patek 5711 thickness hublot replica uk rolex ad daytona 1992 24 panerai price list 2016 singapore replica ladies watches kate spade touchscreen smartwatch first copy watches mumbai replica watches is rose gold watches for guys tag heuer 2005 catalogue replica rolex how to get a new rolex daytona cartier roadster strap replacement omega replica