info[at]oguzhanavci.com

Far Cry 4 Para, Karma, XP Hileleri ve İpuçları

09.02.2016

Oyun Dünyası
12278
0
Far Cry 4 Para, Karma, XP Hileleri ve İpuçları - Oğuzhan Avcı

Bu makalemde daha önce ipuçları verdiğin Far Cry 4 oyunu için çok aranan silah, para ve xp hilesi hakkında bilgiler vereceğim.

Hemen hemen hepimizin oynadığı GTA, Age of Empires gibi oyunlarda hile kodlarını kullanarak Silah, para vs. şeyler kazanıyorduk. Fakat Far Cry 4'te bu tür hileler yok. Bu nedenle hile yerine daha kolay Para, XP kasabileceğiniz birkaç bilgi vereceğim.
 

Nasıl Karma ve Para Kasabilirim?

Öncelikle lazım olan şeyler Ok (Recurve Bow) ve Yem (Bait). Bu ekipmanları alıp Kyra Tea Factory isimli yerin güneybatısında bulunan Clouded Leopard bölgesine gidiyoruz. Bu bölgeyi açmak için hiçbir şey yapmanıza gerek yok çünkü oyuna başladığınızda bölge açık olarak geliyor. 

Bölgede bulunan tepeye çıkıp aşağıya leoparları çekecek olan yemlerden atın. Yemleri almaya gelen leoparları rahatça ok ile öldürebilirsiniz. Bu işlemi yaparken ok dışında silahları da kullanabilirsiniz fakat ok ile öldürdüğünüz her leopardan 2 kat deri kazanırsınız. Bu şekilde silahla kazandığınızın iki katını kazanacaksınız. Bu işleme yemleriniz bitene kadar devam edip sonrasında aşağı inip derilerini yüzebilirsiniz. Kazandığınız her deriyi 16,000 Rupee'den satabilirsiniz.

Bu şekilde çok kısa bir sürede çok fazla Rupee ve karma puanı kazanabilirsiniz.

Önceki yazımda belirttiğim gibi eğer yem çantanızı büyütürseniz bu işlemde daha seri para kazanabilirsiniz.

Önceki yazıma göz atmanızda fayda var, yazı için tıklayın : Far Cry 4 Önemli İpuçları

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap