info[at]oguzhanavci.com

Facebook Görüldü Bildirimini Kapatmak

21.01.2015

Sosyal Ağlar
2956
0
Facebook Görüldü Bildirimini Kapatmak - Oğuzhan Avcı

Facebook'un yaptığı anlamsız şeylerden biriside mesajlaşmada gönderdiğiniz mesajda "Görüldü" ibaresinin olmasıdır. Bu can sıkıcı durumun önüne geçen bazı eklentiler yazıldı ve bu sayede bu anlamsız uygulamadan kurtulmuş olduk.

Facebook Unseen adındaki Chrome eklentisi yukarıda bahsettiğim durumun önüne geçen eklenti. Bu eklenti ile yazdığınız mesajlarda karşı tarafa "Görüldü" ibaresini göndermiyor ve mesajlara bakıp bakmadığınızı kimse öğrenemiyor.
 

https://chrome.google.com/webstore/detail/unseen-for-facebook/jiomcgpfgkeefipihnplhadgdoollmap

Yukarıdaki linke giderek kurulumu yapın, eklentiyi kurduktan sonra Chrome tarayıcısını yeniden başlatın ve çalıştığını görün.

Eğer Chrome'dan başka bir tarayıcıdan girerseniz hiç bir şeyin değişmeyeceğini ve "Görüldü" ibaresinin yeniden ortaya çıkacağını unutmayın!

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

elite replica watches review trusty time twitter replica watch sell rado watch for cash patek 5711 thickness hublot replica uk rolex ad daytona 1992 24 panerai price list 2016 singapore replica ladies watches kate spade touchscreen smartwatch first copy watches mumbai replica watches is rose gold watches for guys tag heuer 2005 catalogue replica rolex how to get a new rolex daytona cartier roadster strap replacement omega replica