info[at]oguzhanavci.com

PUBG Lite Hileleri - Hack - WallHack - AimBot - SpeedHack Çözüm

04.08.2019

Oyun Dünyası
2473
2
PUBG Lite Hileleri - Hack - WallHack - AimBot - SpeedHack Çözüm - Oğuzhan Avcı

Merhaba,

Çıktığı günden beri oyun dünyasını kasıp kavuran PUBG, Lite versiyonu ile karşımıza çıkmıştı. Bir çok oyunseverin beğeniyle oynadığı bu oyun son zamamanlarda hilecilerin uğrak noktası oldu. Peki nedir bu PUBG Lite hileleri? Ve ne yapmak gerek.

Pubg Lite Hack - Hileleri

 • Aimbot - Aim Hilesi : belirli bir mesafedeki rakibe otomatik olarak nişan almayı sağlayan bir hiledir. Bu hileyi kullanan kişi kimseye doğrultmak zorunda değildir, mermi otomatik olarak rakip oyuncuya hedeflenir ve öldürür. 
   
 • Wall Hack - Duvar Hilesi : Kullanan kişi tüm duvarların arkasını görebilir. Hiçbir duvar bizleri bu hileden maalesef koruyamaz.
   
 • Speed Hack - Hız Hilesi :  Adından da anlaşılacağı gibi, kullanan kişiye extra hız sağlar.
   
 • No Recoil Hack - Tepmeme Hilesi : Bu hile MK14, AK-47 veya Groza olsun, oyundaki tüm silahlarda geri tepmeyi sıfırlar. Bu şekilde hileci sıkmaya başladığında mermiler dümdüz gider.
   
 • High Jump Hack - Yüksek Atlama Hilesi : Bu hile ile hileci kişi normal atlama yüksekliğinin üç katı yükseğe zıpalyabilir. Bu hile kullanan kişinin hasar almasına yol açabilir.
   
 • Invisible Hack - Görünmez Hack : Bu hile kullanan kişiyi görünmez yapar. Fakat bu hileyi kullanan kişi sadece yürüme, koşma, çömelme, eğilimli ve atlama gibi temel hareketleri yapabilir.
   

Bu hileler oyunun zevkini kaçırmakta, düzgünce oyun oynamak isteyen insanları sinirlendirmektedir. Eğer oyununuzda hileli biriyle karışlaşırsanız lütfen rapor etmeyi ihmal etmeyin. Bu şekilde ban yemelerini sağlarsınız.

Hileli Oyuncu Nasıl Rapor Edilir?

Oyuncudan şüpheleniyorsanız aşağıdaki işlemi yaparak ve yukarıdaki anlattığım hilelere uygun olanları işaretleyerek rapor edebilirisniz.
 

PUBG Lite Bedava Hile Hack - Report

 

 

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

 • PANTERol (Yorum & Cevap)

  PANTERol

  19.06.2020 10:13:13

  Harika

  Cevapla
 • MUHAMMET TUNÇ (Yorum & Cevap)

  MUHAMMET TUNÇ

  19.06.2020 10:17:43

  Gerçekten olacakmı

  Cevapla

Yorum Yap

elite replica watches review trusty time twitter replica watch sell rado watch for cash patek 5711 thickness hublot replica uk rolex ad daytona 1992 24 panerai price list 2016 singapore replica ladies watches kate spade touchscreen smartwatch first copy watches mumbai replica watches is rose gold watches for guys tag heuer 2005 catalogue replica rolex how to get a new rolex daytona cartier roadster strap replacement omega replica