info[at]oguzhanavci.com

Bedava Kartvizit MockUp Psd

09.12.2017

PSD
3360
0
Bedava Kartvizit MockUp Psd - Oğuzhan Avcı

Bu makalemde sizlerle kullanışlı ve açık renklerle tasarlanmış bir kartvizit paylaşacağım. Aşağıda verdiğim linke tıklayarak PSD dosyasını indirip üzerinde değişiklikler yaparak kullanabilirsiniz.

 

PSD Nedir?

Photoshop programının çalışma dosyasıdır. Yaptığınız tasarımları .psd uzantısı ile kaydedip, daha sonra tekrar bu dosyayı açarak katmanları tekrar düzenleyebilirsiniz. Bu sayede yaptığınız çalışmaları istediğiniz zaman açıp değiştirebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı Genel Bilgiler

Kartvizit ölçüsü olarak ideal ölçü 5 x 9 cm olarak belirlenmiştir. Tasarımı yaparken 300 dpi çözünürlükte ve CMYK renk modunda yapmanız gerekmektedir. Baskıya gidecek tasarımlarda bu kriterler olmazsa olmazınızdır. 

Tasarımınıza mutlaka kesim payı verin! Verilen ölçülere ek olarak yaptığınız tasarıma her kenardan mutlaka en az 3'er mm kesim payı eklemeyi unutmayın.

Kartvizit üzerindeki yazılar mümkün olduğunca kısa ve öz olsun. Sadece gerekli bilgileri ekleyin ve baskı için mümkünse PDF formatında gönderin.
 

KARTVİZİT PSD İNDİR :

 

 

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

Mesleğe 2011 yılında başladım ve Front-End & Back-End developer olarak devam etmekteyim. C#, .NET MVC, NodeJS, Javascript, SQL, MongoDB, HTML+CSS, Photoshop ve Illustrator konularında ol...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap