info[at]oguzhanavci.com

Bedava Kartvizit PSD İndir

24.03.2015

PSD
10146
0
Bedava Kartvizit PSD İndir - Oğuzhan Avcı

Bu makalemde sizlerle kullanışlı ve koyu renklerin kullanıldığı şık tasarıma sahip bir kartvizit paylaşacağım. Aşağıda verdiğim linke tıklayarak PSD dosyasını indirip üzerinde değişiklikler yaparak kullanabilirsiniz.

 

PSD Nedir?

Photoshop programının çalışma dosyasıdır. Yaptığınız tasarımları .psd uzantısı ile kaydedip, daha sonra tekrar bu dosyayı açarak katmanları tekrar düzenleyebilirsiniz. Bu sayede yaptığınız çalışmaları istediğiniz zaman açıp değiştirebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı Genel Bilgiler

Kartvizit ölçüsü olarak ideal ölçü 5 x 9 cm olarak belirlenmiştir. Tasarımı yaparken 300 dpi çözünürlükte ve CMYK renk modunda yapmanız gerekmektedir. Baskıya gidecek tasarımlarda bu kriterler olmazsa olmazınızdır. 

Tasarımınıza mutlaka kesim payı verin! Verilen ölçülere ek olarak yaptığınız tasarıma her kenardan mutlaka en az 3'er mm kesim payı eklemeyi unutmayın.

Kartvizit üzerindeki yazılar mümkün olduğunca kısa ve öz olsun. Sadece gerekli bilgileri ekleyin ve baskı için mümkünse PDF formatında gönderin.
 

KARTVİZİT PSD İNDİR :

 

 

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap