info[at]oguzhanavci.com

Negatif Seo Nedir ve Neden Kullanılır?

03.03.2015

Google Seo
3198
0
Negatif Seo Nedir ve Neden Kullanılır? - Oğuzhan Avcı

Nedir?
Seo kuşkusuz bir firma veya web sitesi için en önemli şeydir. Web sitenizi belirlediğiniz aramalarda üst sıralarda çıkarmak istersiniz. Fakat Negatif Seo ise sitenin aramalarda çıkmasını kötü yani negatif yönde etkiler.

 

Neden Kullanılır?
Negatif Seo çoğunlukla rakip diyebileceğimiz kişiler tarafından yapılmaktadır. Amaçları ise kendi web sitelerini sizinkinin üstüne çıkarmaktır. Sizin web sitenizi aşağıya çekerek kendi web sitelerini üstünüze çıkarırlar. Bunu yapmak için bir dizi Seo çalışması yaparak Negatif Seo yapabilirler.


Negatif Seo Örneği
Negatif Seo'ya en uygun ve güzel örnek Şikayetim Var sitesine sizi kötülemek için yapılan bir yorum olarak örnek gösterebiliriz. Bunun gibi birçok örnek bulunmaktadır.

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

elite replica watches review trusty time twitter replica watch sell rado watch for cash patek 5711 thickness hublot replica uk rolex ad daytona 1992 24 panerai price list 2016 singapore replica ladies watches kate spade touchscreen smartwatch first copy watches mumbai replica watches is rose gold watches for guys tag heuer 2005 catalogue replica rolex how to get a new rolex daytona cartier roadster strap replacement omega replica