info[at]oguzhanavci.com

Instagram'da Hikâye Nasıl İndirilir? Başkasının Hikayesini Kaydetme Yolları

28.07.2019

Sosyal Ağlar
3094
0
Instagram'da Hikâye Nasıl İndirilir? Başkasının Hikayesini Kaydetme Yolları - Oğuzhan Avcı

Instagram deyince akla ilk gelen şeylerden biri elbette storyler. Bildiğiniz üzere takip ettiğiniz veya herkese açık profillerin eklediği hikayeler 24 saat sonra siliniyor. Fakat siz o hikâyeyi silinmeden kaydedebilirsiniz.

Başkasının instagram storysi fotoğraf ise kaydetmek oldukça basit bir işlem. Ekran görüntüsü almanız yeterli. Fakat video veya boomerang ise ekran videosu çekebilirsiniz fakat bu durumda da kullanıcı adı görünecektir. Böyle olmasını istemiyorsanız bir uygulama yardımı ile hikâyeyi indirebilirsiniz. Tabi bunu suç teşkil edecek şekilde kullanırsanız hukuki bir süreçle karşı karşıya kalabilirsiniz.
 

Başka kişilerin hikayesini nasıl indirebilirim?

Android telefonlarda instagram hikayesi kaydetmek için Story Saver adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükleyip hesabınıza bağladıktan sonra istediğiniz kullanıcıyı bulduktan sonra indirmek istediğiniz hikayeyi seçerek Save tuşuna basmanız yeterli. Bu şekilde indirdiğiniz hikayeler Story Saver adlı klasörde toplanıyor ve indirilen hikayede kullanıcının adı yer almıyor.

IOS – iPhone telefonlarda instagram hikayesi kaydetmek için ise farklı uygulamalar mevcut. Bu uygulamalardan biri Repost Stories. Kullanımı Story Saver’a benzer, ek olarak aynı hikayeyi kendi hikayenize eklemenizi de sağlar.

 

Oğuzhan Avcı

Oğuzhan Avcı

2011 yılından beri Front-End geliştirici olarak çalışmaktayım. Front-End alanında HTML & CSS, Bootstrap, JavaScript, Responsive Web Design, SASS & LESS, UI / UX, Git Versiyon Kontr...

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

elite replica watches review trusty time twitter replica watch sell rado watch for cash patek 5711 thickness hublot replica uk rolex ad daytona 1992 24 panerai price list 2016 singapore replica ladies watches kate spade touchscreen smartwatch first copy watches mumbai replica watches is rose gold watches for guys tag heuer 2005 catalogue replica rolex how to get a new rolex daytona cartier roadster strap replacement omega replica